Aktuality

28.04.2017
Restaurace Fontána

Městská organizace ČSSD již tradičně pořádá prvomájové setkání ve Smetanových sadech v Olomouci. Bohatý program bude probíhat v pondělí 1. května od 14 do 17 hodin u restaurace Fontána. Návštěvníci se budou moci setkat například s poslancem Romanem Váňou nebo zástupci sociální demokracie ve...

16.04.2017
Členové Městského zastupitelstva dětí a mládeže na radnici

Čtyři členové Městského zastupitelstva dětí a mládeže nahlédli do pracovního dne olomouckých radních. Mladí zastupitelé strávili den na radnici a absolvovali pracovní program například s primátorem Antonínem Staňkem a jeho náměstkem Filipem Žáčkem.

„Je to smysluplná cesta, která dokáže...

04.04.2017
Investice do dětí se vyplatí…

Řadu problémů, které na olomoucké radnici řeším, vnímám nejen jako náměstek primátora za danou věc spoluodpovědný, ale i jako občan našeho města. A jedním z témat, kde se coby relativně čerstvý táta cítím trochu „podjatý“, jsou investice do modernizace a budování nových dětských hřišť.

...

12.03.2017
Foto přechod pro chodce

Bezpečný přechod pro chodce bude součástí plánované výstavby nového vjezdu do areálu olomoucké fakultní nemocnice. Radní města se zabývali plánovaným přechodem na Hněvotínské ulici, který vznikne v rámci připravované společné investice města a Fakultní nemocnice Olomouc.

„Plánovaná stavba...

Pages